PÄEVAKÄPAD ⟩ Aastased Pepa ja Lolo proovivad õnne: kas leiame ühise päriskodu?

Pepa ja Lolo.

FOTO: MTÜ Kasside Turvakodu / Facebook

Veebruarikuus asus Kasside Turvakodu koos heade inimeste abiga päästma 21-pealist kassikolooniat, kelle seas oli kauneid triibikuid, hurmavaid mustvalgeid lapikuid ning isegi pikakarvalisi siiamilaadseid nurrikuid. Ühed kaunid triibikud olid lapseohtu Pepa ja Lolo, kes nüüd õnne proovivad ning ühist päriskodu leida soovivad.

Väiksed Pepa ja Lolo on turvakodu tõelised südametemurdjad, kes oma läbitungiva pilgu ja täpselt sätitud vöötidega inimestele südamesse puurivad. Nemad võtavad üles vahvad mängud ning noolivad agaralt koos konservi. Seejärel juba vaatlevad aknal linde ning testivad, millised pesad on magamiseks kõige paremad.

Pepa ja Lolo on nii vahva kassitandem, et turvakodul oleks väga hea meel, kui kassikesed leiaksid päriskodu üheskoos. Nad lihtsalt on nagu sool ja suhkru, sukk ja saabas või krõbin ja konserv, mis üksteist täiendavad. Oleme 100 protsenti kindlad, et Pepa ja Lolo tulevases päriskodus ei hakka mitte iialgi igav ning ka kõik turvakodust 2 kassi võtnud pered võivad kinnitada, et 2 kassi on parem kui 1!

Kui sina sooviksid Pepale ja Lolole ühise päriskodu kinkida, siis saada kiri aadressile info@kassideturvakodu.ee.