PÄEVAKÄPP ⟩ Kaisukass Gustav tahaks olla sinu külge kleebitud

Gustav

FOTO: MTÜ Kasside Turvakodu

Kasside Turvakodu vabatahtlike elu on viimasel ajal nii keeruliseks tehtud. Iga nurga peal ootab neid suur lõks. Lõks on muidugi hulk armsaid nurrumootoreid — kogu aeg on vaja ühe nunnupalli juurest teise juurde joosta!

Üks suur vabatahtlike lõks on armas Gustav. Ooo appi, ooo appi, kas on üldse olemas veel kaisukamat kassi kui Gustav? Palun, aita vabatahtlikke — vii Gustav päriskoju, et nad saaksime taas oma igapäevaste tegevustega jätkata.

Gustav on ümara näoga ja pontsaka kerega suur kaisukass, kelle kehas on nii suur süda, et keegi ei tea, kuidas see tema sisse küll ära mahub. Kui Gustav inimeste paitusi ei saa, siis ootab Gustav süüa. Armastus käib ju kõhu kaudu ning Gustav toitu armastab. Kui ta on terve kausitäie krõbinaid sisse vehkinud, siis algab Gustavil üks suur krõbinakooma. Kui sa näeksid, mismoodi Gustav kõik neli käppa taeva poole magab, siis sa mõistaks, et seda kassi ei häiri mitte miski.

Aga mis me siin ikka jutustame. Mine Gustavile külla ja vaata ise, milline nunnupall kodu ootab! Ja kui sa ta veel endale saad - oi, me oleme su peale siis kadedad! Gustav ootab kirju aadressile info@kassideturvakodu.ee.