VIDEO ⟩ Need Eesti kuulsused pooldavad karusloomafarmide keelustamist

FOTO: Shutterstock

Paljud kuulsad Eesti inimesed on koostöös Loomusega astunud välja karusloomade kaitseks. Vaata videost, kes on loomade poolt ja toetavad karusloomafarmide keelustamist.

Ajavahemikus 2014 – 2020 on karusloomafarmide keelustamisele toetust avaldanud Lenna Kuurmaa, Hasso Krull, Kaido Põldma, Margit Keerdo, Veiko Õunpuu, Maria Avdjuško, Jaan Kaplinski, Karolin Kuusik, Jim Ashilevi, Kristjan Sarv, Loore Martma, Marten Kuningas, Mirtel Pohla, Kadi Toom, Ivo Uukkivi, Nero Urke, Tõnu Trubetsky, Markus Teeäär, Elina Born, Madis Nestor, Kallervo Karu, Kalle Kurg, Ardo Kivi, veterinaar Andrus Joost, muusik Jaan Sööt, disainer ja moeblogija Helene Vetik, ettevõtja Indrek Kasela, vioolamängija Kaja Kiho, raadio muusikatoimetaja Tiia Teder, naistearst Kai Haldre, Tallinna Loomaaia direktor ja zooloog Tiit Maran, laulja Hedvig Hanson, ettevõtja Peeter Rebane, zooloog Aleksei Turvovski, Alisa Tsitseronova, Mick Pedaja, Hanna Martinson, Liina Ariadne Pedanik, Martti Hallik, Liis Velsker, Juhani Särglep, ansambel Trad.Attack! ja paljud teised.

Loomus pakub huvilistele esmakordset ja ainulaadset võimalust jälgida ühe julma tööstuse keelustamisprotsessi Eestis. Alates märtsist teeb organisatsioon regulaarseid sissekandeid blogisse, milles kajastatakse oma tegevusi karusloomafarmide keelustamiseks Eestis ning seda, mis tehtud ja mis teoksil.

Toeta sinagi Loomuse keelustamisteekonna jätkamist SIIN või helista annetustelefonile 900 0100 (5 eurot)