Fotod: uskumatud kohad, kuhu maod on ennast vingerdanud

FOTO: Shutterstock

Kuidas reageeriksid, kui õhtul magama minnes ootaks sind voodis ees näiteks püüton? Õnneks on väga väike tõenäosus, et Eestis selline olukord aset leiab, kuid mitmetes riikides on taolised juhtumid üpris levinud. Kui julged, siis vaata, kuhu kõikjale roomajad ennast vingerdanud on!

1. Voodi

Lähed õhtul magama ja põmm – ase on hõivatud ühe «pisikese» püütoni poolt! Sel hetkel tunduks diivan vast üsna hea valik. 

2. Tualettpaberihoidja

Kujuta ette, kuidas istud rahulikult potil ja siis märkad tualettpaberihoidja peal sellist elukat. Võib-olla ei kannata enam koheselt välja ka joosta. Õudne!

3. Grilli kaane all

Pildil nähtav madu oli algselt grilli kaane all, mitte selle kõrval. Seega, kui üks vanem naine tolle kaane üles tõstis, oli ta avanevast vaatepildist üpris šokeeritud.

4. Auto kapotti all

Päris ohtlik koht kuhu ennast kerra tõmmata. 

5. Auto peal 

Hakkad hommikul tööle minema ja ees ootab selline üllatus... Kas otsustad kondimootori kasuks? 

6. Köögitasapind

Nii tore, nüüd ei pea hommikul putru üksinda keetma! 

7. Postkast

Sulle on pakk... 

8. Kardinapuu

Vaatad rahulikult telekat ja järsku avastad, et keegi vaatab koos sinuga. Seltsis segasem?

9. Jalanõu

Kui üks Austraalia mees tahtis jalanõud jalga tõmmata ja aeda toimetama minna, siis märkas ta eneselegi üllatuseks, et tossud on juba kasutuses.

10. Linnubassein

Julgen pakkuda, et linnud seda basseini vähemalt mõnda aega enam kasutada ei tihanud.  

11. Külmkapi pealne 

Mõtled, et lähed võtad midagi näksida, aga umbes sama kiiresti mõtled ka ümber. Või ei suudaks sa isegi sellises situatsioonis toidust loobuda?