Kiitus! Eesti-Prantsuse moebränd teeb varjupaigaloomade toetuseks annetuse igalt ostult
Moemärgi esindusnäoks on tippmodell Karmen Pedaru!

FOTO: Bullterrorist

Varjupaikade MTÜga on koostööd alustanud heategevuslik moebränd Bullterrorist, mis teeb varjupaigaloomade toetuseks annetuse igalt ostult.

Varjupaikade MTÜ üldjuhi Triinu Priksi sõnul on koostöö Eesti-Prantsuse ettevõttega esimene kord, kui ühingu koostöö on saanud rahvusvahelise mõõtme. Bullterjerite Archie ja Jarvise näosiluettidega pusad, T-särgid, džemprid, nokatsid, poe-, selja- ja vöökotid valmistatakse Eestis ning neid müüakse üle maailma.

Igalt veebipoes tehtud ostult annetab Bullterrorist Varjupaikade MTÜ-le ühe euro. «Meie varjupaigaloomadele koguneb seeläbi annetusi mitmelt poolt maailmast. Meile on oluline ka see, et ostudega läheb kaasa tänukiri koos infoga Varjupaikade MTÜ tegevusest ja teistest annetamisvõimalustest. Iga annetus on meie hoole all olevatele loomadele vajalik ja oleme selle eest väga tänulikud,» ütles Priks.

Moemärgi esindusnäoks on tippmodell Karmen Pedaru, kes tegi äsja ka ise suure, 1000-eurose annetuse Pärnu loomade varjupaigale, kus korraga vajas veterinaarteenuseid 17 koera. Koostööle andsid oma toetuse ka moefotograaf Lilian Merila, kelle tehtud on kaunid reklaamfotod, ning tunnustatud Eesti modell Pariisist, Hedvig Maria Maigre.

Lisaks toetab Bullterrorist Varjupaikade MTÜd Hooandjas, et koguda annetusi järgmise aasta heategevuskalendri väljaandmiseks. Projektile saab hoogu lisada veel ühe nädala ehk kuni 13. novembrini hooandja veebileheküljel.

Varjupaikade MTÜd saab toetada ka veel SIIN. Samalt lehelt saab infot teistegi võimaluste kohta, kuidas varjupaigaloomi abistada.

Varjupaikade MTÜ on Eesti suurim kodutute loomadega tegelev organisatsioon, kuhu kuuluvad varjupaigad Läänemaal, Pärnus, Tallinnas, Viljandis, Rakveres, Võrus ja Valgas. Oma tegutsemisaja jooksul on MTÜ kaudu uue kodu leidnud rohkem kui 12 000 looma.