Video: 17 koera kasvatav paar demonstreerib, kuidas perepilte teha

Ka 17 koeraga on võimalik ilus foto saada.

FOTO: Kuvatõmmis videot

Nii mõnigi loomaomanik on pidanud tõdema, et lemmikust ilusa foto tegemine on arvatust keerulisem ülesanne. Hea tahtmise korral suudavad aga koeradki poseerida ja seda ka siis, kui neid ümbritseb hulk kaaslasi.

New Yorgi osariigis Clifton Parkis elav Chris Huges asutas koos oma abikaasa Mariesaga loomapäästeorganisatsiooni ning nüüd elab nende hoole all 17 koera. Paari pühadetraditsiooniks on saanud perepildi tegemine, kuid selleks tuleb kõik suured ja väikesed neljajalgsed rahulikult istuma saada. Loomulikult jagavad nad fotosid ka sotsiaalmeedias, kus nii mõnigi kommenteerija on veendunud, et tegu peab olema töötlusega, sest koerad niiviisi paigal olla ei oska.

«Et küsimustele lõpp teha, otsustasime me näidata, kuidas me koerad fotode jaoks ette valmistame,» rääkis Chris Hughes. «Nende paikasättimine võtab paar minutit ning nad teavad, et eduka foto järel ootavad neid maiused.» Hughesi sõnul on lihtsaim väikeste koertega — nad tuleb vaid sobivasse kohta panna ja nad jäävad sinna istuma. Nii mõnigi nende suurtest kaaslastest jalutab sel ajal minema, kuid tuleb kutsumise peale taas tagasi, et vahva foto valmimisele kaasa aidata.