Tallinna loomade varjupaik ootab loomasõpru suurele sünnipäevapeole
Juba homme!

Sünnipäevalisi ootab teiste seas kass Linko, kes on avatud ka kodupakkumistele.

FOTO: Tallinna loomade varjupaik

Laupäeval, 3. augustil tähistab Tallinna Loomade Varjupaik oma kolmandat sünnipäeva. 

Peokülalisi võõrustavad varjupaiga vabatahtlikud ning muidugi kõik suuremad ja väiksemad karvased asukad. Mõeldud on ka lastele — sünnipäeval toimub kassimänguasjade valmistamise töötuba, teha saab näomaalinguid ning kujundada portselanist enda lemmikule joogi-või sööginõu. Lisaks saab joonistada.

Sünnipäeva kava:

  • 13.00 Tervitussõnad
  • 13.15 - 13.45 Agility ja Sõnakuulekuse Ralli 
  • 14.00 - 15.30 Match Show
  • 15.30 Tort 

Varjupaik pakub nii soolaseid kui ka magusaid saiakesi ja ka kohvi. Peokülalisi aitavad jahutada Dadu jäätised, maksmine toimub sularahas. Sünnipäeva raames toimub ka heategevuslik Match Show, kus osalevad nii varjupaiga kõige tublimad koerad kui ka külalised väljaspoolt varjupaika. Osalemissoovi puhul saab rohkem infot SIIT.

Kuna sel nädalavahetusel on piirkonnas osaliselt toimumas võistlus «Ironman2019», on varjupaiga läheduses olevad tänavad mõneks ajaks suletud. Alates kella 7.30-9.30 on täiesti kinni Tööstuse- Sitsi-Kopli ristmik (läbi lastakse vaid võimaluse korral). Vahemikus 9.30-11.00 avatakse liiklus uuesti.

Kell 11.00-17.30 suletakse taas varjupaiga juurde viiv ristmik, kuid võimaldatakse läbipääs iga natukese aja tagant. Seetõttu soovitab varjupaik tulla mööda Sõle-Sitsi tänavat ning kindlasti kasutada ühistransporti, kuna buss 59 ja tramm lastakse läbi.

Mine ise ja võta sõbrad ka kaasa! Kui soov on kaasa tuua ka kingitus, siis ootavad neljajalgsed kvaliteetset konserv- ja kuivtoitu, mis on mõeldud kassipoegadele või koertele.

Tallinna loomade varjupaigas Paljassaare teel alustas Varjupaikade MTÜ tegutsemist 2016. aasta juulis. Tallinna loomade varjupaigas hoolitsetakse ühes kuus keskmiselt 250 looma eest. Kolme aasta jooksul on kodudesse tagasi aidatud 850 lemmikut, uus kodu on leitud aga 1457-le lemmikloomale.

Varjupaikade MTÜ loodi 2007. aasta alguses. Varjupaikade MTÜsse on koondunud seitse kodutute loomade varjupaika üle Eesti: Läänemaa, Pärnu, Tallinn, Valga, Viljandi, Virumaa ja Võru.