USA politsei palve: palun ärge võimaldage alligaatoritel narkootikume tarbida

Kanalisatsiooni kaudu võivad narkootilised ained jõuda veekogudes elavate alligaatoriteni, kes võivad sellist doosidest väga «elevile minna».

FOTO: Handout . / REUTERS / Scanpix

USA Tennessee osariigi politsei edastas hoiatuse, mille kohaselt kutsutakse inimesi üles hoiduma narkootikumide tualetipotist alla laskmisest, sest kanalisatsiooni kaudu võivad narkootilised ained jõuda veekogudes elavate alligaatoriteni, kes võivad sellist doosidest väga «elevile minna».

Loretto linna politsei teatas oma Facebooki-kontol hiljuti narkoreidist, mille käigus üritas kahtlustatav tualetipotist alla lasta suurt kogust metaamfetamiini, vahendab ERR. Selle informatsiooniga politsei postitus aga ei lõppenud.

«Meie reoveetiike külastavad sageli pardid, haned ja teised linnud ning me mõtleme hirmuga, mida üks metamfetamiini täis tiik võib teha. Veelgi enam, kui need narkootikumid jõuavad vee kaudu veelgi kaugemale, võime olla silmitsi metamfetamiinist hoogu juurde saanud alligaatoritega Shoali ojas ja Tennessee' jões kuni Põhja-Alabamani välja,» nentis politsei oma postituses.

Lähemalt loe ERRist.