Vahvad kaadrid: emata jäänud rebasepoegade söögiaeg tõmbab näo naerule

Eesti Metsloomaühingu hoiukodudes on käimas kiired ajad, sest hädalisi tuleb sisse uksest ja aknast. Abivajajate hulka kuulub ka pesakond Saaremaalt leitud rebasepoegi, kelle ema autorataste all hukkus. 

Rebasepojad jõudsid Saaremaalt Paidesse Metsloomaühingu Järvamaa piirkonnajuhi Virge Võsujala juurde möödunud reedel. Rebasepere koduks olnud urg oli üsnagi maantee lähedal ning see pesapaigavalik sai emarebasele saatuslikuks, sest tee pealt ta surnuna leitigi. 

Et ema oli kadunud ja tühi kõht vaevas, hakkasid pisikesed rebasepojad ühekaupa urust välja ronima ja jõudsid nii inimeste õuele. Punakarvalistele saarlastele tuli appi üks Metsloomaühingu vabatahtlikest, kes väikesed reinuvaderid kokku korjas ja mandrile toimetas. Võsujala hoole all kosuvad rebased hoogsalt ning söövad isukalt segu linnulihapasteedist ja spetsiaalsest piimast.

Vabatahtlik loomapäästja jagas sotsiaalmeedias rebaste ühest toidukorrast videot. Kommentaariumis kutsuti näljaseid rebasepoegi nii pudrunokkadeks, notsudeks kui ka kördiööbikuteks, kuid ühiselt leiti, et tegu on tõeliselt vahvate tegelastega, kes igaühel tuju heaks teevad. 

Selleks, et annetuste toel tegutsev Metsloomaühing saaks aidata hättasattunud loomi ja linde, paluvad vabatahtlikud kõigi abi.

Aita, helistades Eesti Metsloomaühingu annetusnumbritele:

9009933 - annetad 5 eurot

9009955 - annetad 25 eurot.

Helistades kuula kogu jutt ära, sest muidu annetust ei toimu!

Samuti saad toetuseks teha pangaülekande: 

Eesti Metsloomaühing

EE952200221067573100

Selgitus: Loomade ja lindude abiks