Ilusa elu õnnetu lõpp: koer Bonni peab armastatud perenaisega igaveseks hüvasti jätma

FOTO: Erakogu / Eestimaa loomakaitse liit

Terve oma elu ei ole koer Bonni kogeda saanud vähemat kui tõeline armastus. Nüüd saab ilus lugu otsa, sest kutsa omanik on juba mõnda aega raskelt haige ja Bonni võib üsna pea üksinda jääda.

Bonni näol on tegu suure kaisukoera ja musinorijaga. Ta on nelja-aastane pikakarvaline põlvekõrgune koer, kelle isa on teadmata ja ema tiibeti mastif. Bonni on kiibitud ja vaktsineeritud ning elab korteris. Saab läbi kõikidega, kuid väikeste koertega mängida väga ei oska. Kuna Bonni omanik on meeleheitel ja mures koera edasise saatuse pärast, ulatasid oma abikäe vabatahtlikud loomapäästjad ja Eestimaa Loomakaitse Liit (ELL) — üheskoos proovitakse Bonnile kodu leida ning katta vajalikud kulutused. 

Hetkel on Bonni steriliseerimata, ent selleks, et abistajad saaksid ta südamerahus uude koju saata, tuleb see protseduur ära teha. Kui soovid arstilkäiku toetada, saad seda teha ülekandega ELL-i pangakontole: 

  • Eestimaa Loomakaitse Liit
  • EE742200221052074915 (Swedbank)
  • EE441010220252652225 (SEB)
  • Selgitus: «Bonni»

Paralleelselt toimub Bonnile ka maailma parima kodu otsimine! Bonni on harjunud saama oma perenaiselt vaid parimat kohtlemist ja lahkuminek on koerale ilmselt väga traumeeriv. Kui sa tunned, et saad Bonnile kodu pakkuda, siis võta ühendust kas Elenaga telefonil 55678736 (vene keeles) või Helenaga telefonil 53817387 (eesti keeles).