E, 21.09.2020

Vaata järele! Siin on kõige lihtsam viis, kuidas pühadeperioodil head teha

FOTO: Volodymyr Melnyk / PantherMedia / Volodymyr Melnyk / Scanpix

Juba teist aastat järjest korraldab Eesti Loomakaitse Selts (ELS) Facebookis heategevuslikku jõuluoksjonit, millega toetatakse abivajavaid loomi.

Oksjoni eesmärgiks on pakkuda loomasõpradele võimalust aidata loomi ja samal ajal leida huvitavaid kingitusi lähedastele. Toodete valik oksjonil on lai, Eesti disainist kuni eksklusiivsete kinkekaartideni välja. Tooted on heategevuslikule oksjonile andnud sellised Eesti disainerid ja ettevõtted nagu Leanter, Kirss, Ööloom, Good Vibrations, Pop Optika, PetCity ja Kirjastus Koolibri.

«Meil on rõõm korraldada jõuluoksjonit juba teist aastat järjest ja väga hea meel on näha, et meie üritusega tulevad kaasa mitmed tuntud disainerid ja põnevad ettevõtted,» sõnas oksjoni korraldaja ja ELS-i juhatuse liige Kaisa Kaljurand. «Valik on nii eriline ja ainulaadne, et sobivad ideaalselt jõulukingiks kasvõi iseendale. Loomulikult ei saa mainimata jätta, et oksjonilt jõulukingi soetamisega on võimalik toetada abivajajaid loomi ja loomade kaitsmist. Kõigil on võimalus teha just nii oma jõulu heategu.»

Oksjonilt kogutud raha kasutatakse kodutute, hüljatud ja väärkoheldud loomade veterinaarsete protseduuride tasumiseks; loomade elutingimuste kontrollimiseks; hättasattunud loomade toiduabi ja muude loomadele eluks vajalike vahendite tagamiseks; loomade õiguste eest seismiseks ja heade loomapidamise tavade tutvustamiseks.

Oksjonialbumit täiendadatakse igapäevaselt ning sellega saab tutvuda SIIN.