Tee enne jõule heategu ning kingi Turvakodus oma pere ootavatele kassidele pühaderõõmu

FOTO: MTÜ Kasside Turvakodu

Jõulude ajal viibivad kõik inimesed oma lähedaste ringis, nautides koosolemist ja seda sooja tunnet, mida pakub lähedase kohalolu. Kuid samal ajal on ühes pisikeses Turvakodus üle 50 kassikese, kes jõuluks oma päriskodusid veel leidnud ei ole. Nemad ei kuule pannil verivorsti praksumist, nende tuba ei täida piparkoogilõhn ning jõuluehete ajamine diivani alla on nende jaoks vaid pelk unistus.

MTÜ Kasside Turvakodu tahab kinkida oma kallitele hoolealustele, kes jõuludeks päriskodusid ei leia, kaks ilusat jõulupäeva! Päevad, mil kassikambrid täituvad jõulueelse sigina ja saginaga, kingitakse ohtralt paisid ning eelkõige näidatakse, et kuigi Turvakodu hoolealused pole veel leidnud oma päriskodusid, on neil palju-palju sõpru, kes neist hoolivad ning jõuluõhtul nende peale mõtlevad!

Jõulutrall toimub turvakodus sellel aastal lausa kaks korda! Tallinna kesklinnas asuvas turvakodus kogunetakse 16. ja 17. detsembril ning külalised on oodatud kella 12st 16ni! Kui soovid Jõulutrallist osa võtta, siis anna oma tulekust teada aadressil info@kassideturvakodu.ee!

Kui sel aastal ei jõua sa Jõulutrallile kohale, kuid sooviksid siiski kiisudele jõulukinke edastada, siis on sinu panus on väga oodatud!

Annetusi saad teha annetustelefonidele:

900 6570 – kõne hind 2€

900 6575 – kõne hind 5€

900 6700 - kõne hind 10€

(töötavad Elisa, Telia ja Tele2 võrkudes)

või arveldusarvele:

Saaja: MTÜ Kasside Turvakodu

IBAN: EE712200221035355855

Selgitus: Nurrikutele jõulurõõmu